Kód: AD12692 | Značka: R-max

Trampolína 312 cm Active Hobby s ochrannou sieťou 10FT

€145
Momentálne nedostupné
Krásna zelená Trampolína značky active hobby. Trampolíny 312 alebo trampolína 305. Trampolína s ochrannou sieťou. Detská trampolína, vhodná aj pre dospelých
Kategória: Zelené trampolíny

Zelená Trampolína 312cm Active Hobby  s ochrannou sieťou

Táto detská trampolína je určená pre deti aj dospelých do 160kg. Trampoliny 312 cm sa označujú aj ako trampolína 305, podľa toho ako je meraná či s obvodovou konštrukciou alebo bez. Skladá sa z oceľovej konštrukcie z masívnej ocele, ktorá sa nedeformuje. Trampolína spĺňa prísne normy EÚ a to normy CE, EN 71 a má certifikát AOV. Skákacia plachta je vyrobená v USA a spľňa najvyššie bezbečnostné normy, je vyrobená z polypropylénu a je odolná voči UV žiareniu a vlhkosti, bola opakovane testovaná dizajnérmi aj užívateľmi. Záruka je 24 mesiacov na celú trampolínu, ďalších 10 rokov na všetky oceľové diely. 

Veľmi vhodné pre deti, majú niekoľko ochranných prvkov, práve pre zabezpečenie bezpečností detí. Stĺpky ochrannej siete, sú potiahnuté kvalitnou výplňou zelenej farby, aby sa predišlo úrazom. Pružiny sú zakryté ochranným krytom, čo znemožňuje aby sa deti dostali do kontaktu s pružinami a mohli prísť k úrazu. Ochranná sieť je uzamykateľná zipsom, ktorý sa dá ešte uzamknúť z vonka dvoma sponami, čo zabezpečí, aby vaše dieťa nemohlo svojvoľne opustiť trampolínu, a vypadnúť pritom z nej, alebo si inak ublížiť. 

 Ochranná sieť a chránič pružín sú dodávané k trampolíne zdarma, ako darček..

Počet pružín: 54
Výška skákacej plochy od zeme: 65cm
Celková výška s bezpečnostnou sieťov: 230cm
Výška ochrannej siete: 165 cm
Najväčší priemer trampolíny: 312 cm (s ochrannou sieťou)

Priemer kruhu trampolíny: 305 cm

Počet stojok ochrannej siete : 6
Počet nôh: 3 v systéme U
Hrúbka nohy: 38 mm
Hrúbka držiaku ochrannej siete: 28mm
Maximálna hmotnosť: 150kg

Doprava 20 EUR.

zelená trampolína

Trampolína

 

Po zlých skúsenostiach z predchádzajúcich rokov je model trampolíny od tejto sezóny dodávaný bez pogumovaných chráničov tyčiek ochrannej siete, ktoré boli dodávané len kvôli estetickému hľadisku, nakoľko sa pod týmto chráničom držala vlhkosť a začali sa tvoriť plesne je model od roku 2015 dodávaný bez nich, samozrejme penové chrániče tyčí ochrannej siete sú už dodávané v zelenej farbe, aby trampolína pekne vyzerala.

312_zelena_vonk

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: