Akcia
Kód: RM12692 | Značka: RM

Trampolína Active Hobby 305 cm + ochranná sieť + schodíky

€130 €145 Zľava 10 % €108,33 bez DPH
1-3 týždne
Trampolíny v krásnej zelenej farbe s kompletným príslušenstvom. Trampolína v akcii
Kategória: Zelené trampolíny
Hmotnosť: 49 kg

Najobľúbenejší rozmer trampolíny je práve tento. Je veľmi výhodný vďaka skvelej cene ale aj tomu, že k nemu nie je potrebné už nič dokupovať. Cena je za komplet s ochrannou sieťou a rebríkom. Táto trampolína v žiarivej zelenej farbe sa hodí do každej záhrady a spestrí ju. Trampolína je vhodná pre všetky vekové kategórie od najmladších až po tých najstarších. Je zložená z masívnej oceľovej konštrukcie, ktorá sa nedeformuje. Záruka je 24 mesiacov na celú trampolínu, ďalších 10 rokov na všetky oceľové diely.

Skákacia plachta je vyrobená v USA a spľňa najvyššie bezbečnostné normy, je vyrobená z polypropylénu a je odolná voči UV žiareniu a vlhkosti, bola opakovane testovaná dizajnérmi aj užívateľmi.
Trampolina 312 cm je veľmi vhodná pre deti, má niekoľko ochranných prvkov, práve pre zabezpečenie bezpečnosti detí. Stĺpky ochrannej siete, sú potiahnuté kvalitnou zelenou výplňou, aby sa predišlo úrazom. Pružiny sú zakryté ochranným krytom, čo znemožňuje aby sa deti dostali do kontaktu s pružinami a mohli prísť k úrazu. Ochranná sieť je uzamykateľná zipsom, ktorý sa dá ešte uzamknúť z vonka dvoma sponami, čo zabezpečí, aby vaše dieťa nemohlo svojvoľne opustiť trampolínu, a vypadnúť pritom z nej, alebo si inak ublížiť. K trampoline je v cene aj rebrík.

Trampolína spĺňa prísne európske normy CE, EN 71 a má certifikát AOV.

Ochranná sieť, rebrík a chránič pružín sú dodávané k trampolíne zdarma, ako darček..

ŠPECIFIKÁCIA

Počet pružín: 54
Výška skákacej plochy od zeme: 65cm
Celková výška s bezpečnostnou sieťov: 230cm
Výška ochrannej siete: 165 cm
Najväčší priemer trampolíny: 312 cm (s ochrannou sieťou)

Priemer kruhu trampolíny: 305 cm

Počet stojok ochrannej siete : 6
Počet nôh: 3 v systéme U
Hrúbka nohy: 38 mm
Hrúbka držiaku ochrannej siete: 28mm
Maximálna hmotnosť: 150kg

Doprava 20 EUR.

Zelená trampolína

Trampolíny

 

 

Po zlých skúsenostiach z predchádzajúcich rokov je model trampolíny od tejto sezóny dodávaný bez pogumovaných chráničov tyčiek ochrannej siete, ktoré boli dodávané len kvôli estetickému hľadisku, nakoľko sa pod týmto chráničom držala vlhkosť a začali sa tvoriť plesne je model od roku 2015 dodávaný bez nich, samozrejme penové chrániče tyčí ochrannej siete sú už dodávané v zelenej farbe, aby trampolína pekne vyzerala.

312_zelena_vonk

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: